Abidinpaşa Beko Servisi

 

33Abidinpaşa Beko Servisi yaptığı kaliteli işlerle adını her zaman ön plana çıkartmayı başarmış ve en çok aranan servis olma ünvanını korumuştur.

Beko markalı beyaz eşya , televizyon , şofben , klima ve kombi gibi cihazlarınızın tüm arızalarını onartmak ve ilk günkü performansını yakalamasını isterseniz hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz…

Yaz aylarınızı rahat geçirmek için klimalarınızı , kış aylarınızı da üşümeden geçirmek için kombilerinizi yılda 1 defa mutlaka temizlettirip gözden geçirtmeniz gerekir.

Bu sayede ileride oluşabilecek arızaların önüne geçebilir ve yüksek performanslı kullanım yakalayabilirsiniz. Şofben arızalarınız için özel kurulmuş ekiplerimiz bakım ve onarım işlemlerinizin yanı sıra tesisatınızla ilgilili sıkıntılarınızı da gidermektedir.

Yaz kış sıcak su ihtiyacımızı karşılayan bu ürünler uzun kullanım ömürleri ile dikkat çekmektedir. Her evin ihtiyacı olan şofbenler kombilere oranla dah dikkatli kullanım isteyen , emniyet sistemi daha zayıf olan ürünlerdir.

Bu sebeple işinin ehli olmayan kişilere kesinlikle müdahalede bulundurmayınız..

Abidinpaşa Beko Servisi dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz , pazar günleri ve mesai saatleri dışında dahi çalışan bir işletmedir.Lütfen arayıp randevu alınız.