Altındağ Beko Servisi

 

33  Altındağ da bulunan Beko servisi her ihtiyaç duyulduğu an da profesyonel teknik ekibi ile hizmet vermektedir. Altındağ Beko Servisi için en önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Servisin çalışan teknik elemanları gün geçtikçe daha iyi hale geliyor. Bunun böyle olması için teknik çalışanlarına eğitim veriliyor.

Ev eşyalarında buzdolabı, klima, kurutma makinesi, fırın, ankastre, ocak gibi birçok ürün de teknik servis desteği alınabiliyor. Bunun için yapılması gereken Altındağ Beko servisi aranarak çağrı merkezine kayıt oluşturulması yeterli olacaktır.

Eşyalar da oluşan hasarların büyük olmasının önüne geçilmesi için mutlaka yıl da bir kez bakım yapılmalıdır. Yıllık bakım sayesinde ileride oluşabilecek büyük masraflar açan hasarlar da önlenmiş olur.

Arızalanan eşyanın arızasının giderilmesinin ardından müşteriye teslim edilir ve bir yıl garanti verilir. Altındağ Beko servisi tarafından onarılarak teslim edilen ürünler de bir yıl garanti olarak teslim edildiği gibi bir de, ödemeleri de kişinin isteğine bağlı olarak nakit veya kredi kartı ile ödenebilir.

Eşyalar da oluşan arızaların küçük arızalar olması durumunda gün içerisinde yapılarak teslim edilmesi gibi bir de arıza çok olması ile gün içerisinde yapılamayan durumlar da vardır.

Bunların yanı sıra boya gerektiren test ve deneme gerektiren gürültülü olan arızalar için ürün alınarak Altındağ servis atölyesine götürülür ve orada tamiratın yapılması durumunda müşterinin de bilgisi doğrultusunda müşteriye teslim edilir.