Bahçelievler Beko Servisi

 

22 Bahçelievler ve çevresine uzun yıllar buzdolabı ve derin dondurucular, çamaşır makineleri ve kurutucular, bulaşık makineleri, pişiriciler, su pınarları, arıtma sistemleri, ankastre soğutucular, televizyonlar, bilgisayarlar, ısıtıcılar ve klimaların servisini sunmaktayız.

Arızalanan, çalışmayan, kırılan, kötü ses çıkaran, yedek parça ve bakım işlerini, Bahçelievler Beko Servisi kaliteli hizmet anlayışı ile sunmakta olup, bu anlayışla alanın da bir numara olmayı başarmıştır.

Isıtma sistemlerinin ve klimaların montajında ve bakımlarında profesyonel olan ekibimiz ile öncü çalışma sunarız. Isıtma sistemlerinin ve klimaların montajı için mekân incelemesi yapar ve sonra montajlarını yaparız.

En iyi verim nasıl sağlanacaksa bütün detaylar gözden geçilir ve montaj işlemi için uygun yer seçildikten sonra, TSE uygun montaj yaparız.

Firmamız aldığı bütün işleri titizlikle yapmakta ve Bahçelievler Beko Servisi çerçevesinde garantili hizmet sunmaktadır. Arızaya girmiş ürünler de öncelikli olarak, yerinde arıza giderilmeye çalışılmakta ve kesinlikle orijinal parçalarla tamirleri gerçekleşmektedir.

Bakımları yapılacak ürünler için uzman ekibimiz detaylı bakım yapar ve önden arızaya sebep verecek parçalar değiştirilerek ürünün ömrü uzatılmış olur.

Haftanın her günü çalışmakta olup, kesintisiz hizmet için ürünlerinize kaliteli ve garantili işçilik sunmaktayız. Sitemizde dönem dönem kampanyalı servislerimiz yer almaktadır.

Bu servislerimizi takip ederek, bakımları olacak ürünlerinizi bu dönemlerde yaptırmanız mümkündür. Uzman teknik personelimiz, güler yüzlü elemanlarımız ile bahçelievler beko servisi daima çözüm odaklı çalışmaktadır.