Beytepe Beko Servisi

 

44Beytepe Beko Servisi sadece tamirat işleriniz için değil , kombi , şofben , televizyon ve beyaz eşya bakımlarınız için de hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmetin adresi olan işletmemiz sektörde geçen yıllarını ve bu sayede edindiği tecrübeleri işine yansıtarak en kaliteli işlemleri yapmaktadır.

Sonuçlandırdığımız tüm işlemler en ince detayına kadar incelendikten sonra bitirilir. Ve bir daha sorun yaşamayacağınıza kanaat getirildikten sonra tarafınıza teslim edilir. Kombi ve şofben arızalarınız da güvenle yaptıracağınız servisimiz telefon ile destek vererek de sizlere yardımcı olmaktadır. Ürününüz kullanım esnasında arıza ikaz lambasını yakarsa hemen çalışmasını durdurun.

Elektrik beslemesini sigortadan kapatın ve hemen bizi arayarak sorununuzu bildirin. Kayıt merkezimizdeki arkadaşlar sorununuzu dinledikten sonra telefon yolu ile destek olmayı deneyecektir.

Bunda başarı sağlanamazsa adresinize gelerek işleminizi sonuçlandıracaktır. Çağrı merkezimizdeki personellerimiz kaydınızı almak için 7/24 görev yapmaktadır.Lütfen arayınız.