Çankaya Beko Servisi

 

44 Beko markası Türkiye’de kurulan ve Anadolu’da ilk bayilik sistemiyle tanınmış bir markadır.

Günümüzde de fazlası ile tutulan Beko markasının oldukça çeşitli ürünleri vardır. Ürünlerin arızalanması veya kurulum ihtiyacı ile ilgili Türkiye’nin dört bir yanında servisleri bulunmaktadır.

Çankaya Beko servisi de tıpkı diğer il ve ilçelerde olduğu gibi durmaksızın ihtiyaç doğrultusunda hizmet vermektedir.

Beko markasının ürünlerine baktığımız da küçük ev aletlerinden başlayarak beyaz eşyalar elektronik eşyalar gibi birçok ihtiyacı hayata taşıyor.

Ürünlerin arıza veya kurulumu sırasında ihtiyaç olan yardımı Çankaya Beko servisi diğer servisleri gibi gerektiği an da ihtiyacı gideriyor. profesyonel deneyimli kadrosu ile gerektiği yer de gerektiği zaman da işini kusursuzca halleden bir servis ekibine sahiptir.

Sabah saatleri ile başlayan gereken servis ihtiyaçlarının giderilmesi akşam saatlerine kadar sürüyor. Garantisi biten ürünler de diğer servislere oranla fiyat fakı da göz ardı edilemez. Memnuniyet konusunda fazlası ile olumlu dönüşler sağlanır.

Arızalanan ürünler de arazının durumuna göre gün içerisinde onarımı yapılarak teslim edilebilir veya arıza hasarı büyük ise ürün Çankaya Beko servisi yaptırımına alınarak tadilatın en iyi tamamlandığı zaman da kişiye ürün teslim edilir.

Arızanın giderilmesi ardından ödeme esnasında tutar kişinin isteğine bağlı olarak nakit veya kredi kartı ile de tahsil edilebilir. Bu servisin tercih edilmesin de bunlar gibi birçok neden var. Servis için en önemli kural ilk olarak müşteri memnuniyeti ve yapılan çalışmanın kalitesidir.

Çankaya Beko servisine ihtiyaç olan her durum da ulaşabilir ve memnuniyetinizin farkını görebilirsiniz. Servis hafta içi her gün hizmet vermektedir.

Telefon ile iletişime geçerek kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Gün içerisin de servis tarafından yönlendirilen Çankaya Beko Servisi çalışanı personeli hizmet sunacaktır.