Çayyolu Beko Servisi

 

22 Arıza veren ürünleriniz de servise ihtiyaç duyduğunuz her anınız da hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Çayyolu Beko servisi olarak bizler için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bunun için çalışmakta olan teknik servis ekiplerimize kurslar vererek daha iyi konum da sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.

Eşyalarınız arızalandığında servisimize ihtiyaç duyduğunuz an da çağrı merkezimizde iletişime geçerek kayıt oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz bu arıza kaydı ile gün içerisinde teknik servis ekibimiz sizinle irtibata geçerek vermiş olduğunuz adrese gelir.

Çayyolu Beko servisi Eşyanızın arıza durumu kısa sürecek ve küçük bir arıza olması durumun da ora da müdahale edilerek sorun çözülür. Fakat sorun büyük ise, boyanması gerekiyor ise veya tamirat esnasında çok ses oluşacak uzun sürecek ise arızalı eşya alınarak sizin de bilginiz doğrultusunda Çayyolu teknik servis atölyesine getirilerek orada onarım işlemi yapılır ve müşteriye teslim edilir.

Alanında uzaman kadrolu teknik ekibimiz ile genellikle eşyaların büyük çoğunluğu yerinde tamir edilir. Tamiratlar en kısa olabilecek süre de yapılıyor ve kullanılan yedek parçalar da veya işçilikte bir yıl garanti veriyoruz.

Çayyolu Beko servisi olarak müşterilerimizin memnun kalması bizler için daima birinci sıra da gelir. Eşyalarınızın yıllık olarak bakımları yapılmalıdır. Yıllık bakımları yapılan eşyaların daha sağlam ve kullanışlı olması aşikârdır.

Eşyalarınızın bakımları yapılır ise ileride oluşabilecek ağır masraflı sorunlar en aza iner. Müşterilerimizin her daim mağduriyetlerinin önlenmesi ve giderilmesi bizim görevimizdir.

Buzdolabı, fırın, ankastre, kurutma makinesi, ocak, çamaşır makinesi gibi birçok ürünün tarafımızca en iyi şekli ile kontrolü ve varsa arızası yapılarak Çayyolu Beko Servisi tarafından sizlere sunulur.