Cevizlidere Beko Servisi

 

22Cevizlidere Beko Servisi kaliteli ve prensipli çalışmalarından ödün vermeyen , müşterileri ile ilişkilerinin her zaman iyi yönde olmasına dikkat eden , hizmetlerinde kusursuz olmayı ön planda tutan bir işletmedir.

Beko markalı kombi ,klima , şofben ve televizyonlarınızın arızalarını gidererek ilk günkü kullanımı sağlamanız için canla başla çalışmaktayız.

Tüm enerjimizi ve gücümüzü sizleri mutlu edebilmek adına sarf etmekteyiz. Beko kombiler ekonomik kullanımı , dayanıklılığu ve ucuz yedek parçası ile dikkat çekmektedir. Zaman zaman arıza durumu oluşsa da bunun en büyük nedeni kullanıcı hatasındandır.

Bakımlarını ihmal ettiğimiz kombiler bize sonunda mutlaka masraf açacaktır. Halbuki yılda 1 defa gözden geçirteceğimiz ve küçücük maliyetlerle yaptıracağımız işlemlerle yıllar boyu sorunsuz kullanım sağlayabiliriz.

Hizmet verdiğimiz personeller bakım esnasında tüm kontrolleri yaparak ilerleyen zamanlarda sorun açabilecek parçaların olup olmadığını da tespit edeceklerdir.

Böylelikle hiç bir endişeniz olmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Cevizlidere Beko Servisi nden alacağınız randevular atacağınız ilk adımdır.Lütfen arayınız.