Çukurambar Beko Servisi

Çukurambar Beko Servisi

 

44Eşyalarınız mı arızalandı? Acil tamir edilmesi mi gerekiyor? Servise mi ihtiyacınız var? Dert etmeyin Çukurambar Beko servisi ihtiyacınız olduğu her an da üstün hizmet kadrosu ve profesyonel teknik ekibi ile hizmetiniz de. Siz müşterilerimizin mutluluğu bizim için önemli.

Arıza gösteren buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, Bulaşık makinesi, ankastre, kurutma makinesi gibi birçok ürününüzün onarımını en iyi şekilde profesyonel teknik ekibimiz üstlenecektir.

Yapmanız gereken Çukurambar Beko servisi çağrı merkezini arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Bırakılan kayıt sonucu teknik ekibimiz sizinle iletişime geçerek hafta içi günler de 1 saat içerisinde vermiş olduğunuz adrese gelerek ürününüzü tamir edecektir. Pazar günü çağrı merkezlerimize bırakılan kayıtlara bir sonra ki gün dönüş yapılır.

Arızalanan, bozulan eşyalarınız gün içerisinde tamir edilebilir durumda küçük hasarlı ise eşya yerinde tamir edilerek müşteriye teslim edilir.

Fakat eşya kısa süre de tamir edilemez, tamirat esnasında çok ses çıkacaktır veya boya gerektirir ise Çukurambar Beko Servisi atölyesine getirilerek tamir onarımı orada gerçekleştirilir ve müşteri bilgisi doğrultusunda değişenler masraflar konusunda onay alınarak yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir.

Ödeme durumunda kredi kartı veya nakit ödemeler gerçekleştirilebilir. Yapılan işin işçiliği ve değişen yedek parça var ise bir yıl garantili olarak müşteriye teslim edilir.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Bir yıl garanti vermemiz farkımız ve kalitemize örnektir.

admin

    Bir Cevap Yazın