Demetevler Beko Servisi

 

33 Evinizde, işyerinizde kullandığınız bulaşık makine tamirlerini, çamaşır makine tamirlerini, ankastre tamirlerini, fırın tamirlerini, elektrik süpürgesi tamirlerini, klima tamirlerini, kurutma makine tamirlerini, ocak tamirlerini, buzdolabı tamirlerini ve bakımlarını profesyonel teknik elemanlarımızla Demetevler Beko servisi yapmaktadır. Beyaz eşya ve diğer kullandığınız ürünleri takma, sökme ve yedek parça işlerini kaliteli hizmet anlayışımızla sunmaktayız.

Firmamızı aradıktan sonra tamiri yapılacak ürün için mümkünse yerinde, değilse servisimize getiriyoruz. Servisimize getirmiş olduğunuz ürünün tamirini en kısa zamanda yapıyor ve siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Servisimizden gelen uzaman etnik personellerimiz işinde uzman ve güvenilir kişilerdir. Servisimiz için kalite ve güven ön plandadır. Almış olduğunuz ürünlerin kurulumunu da yapmaktayız. Kurulumunu Demetevler Beko servisi ürünün kurulum kılavuzunu baz alarak yapmaktadır.

Klimalarınızın montaj, demontaj ve yıllık bakım periyotlarını TSE standartlarına göre yapmaktayız. Klimalarınızın yıllık bakımları sağlığınız için önemli olduğundan yılda iki defa bakımlarının yapılmasını öneriyoruz.

Bakımları olması gereken klimalarınızın bakım tarihlerini servisimiz takip etmektedir. Siz değerli müşterilerimizi, sizin kadar düşünerek ilerliyor ve alanımızda ilklere imza atıyoruz.

Servisimiz kalite standartlarını yüksek tutmak için, servisimizden yararlanan müşterilerimizi çağrı merkezimiz arayarak, müşterilerimizin servisimizden memnun kalıp kalmadıklarını, istek ve önerilerini sorarak değerlendiriyoruz.

7/24 Demetevler Beko servisi hizmet sunmaktadır.  Cazip fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmekteyiz.