Demirlibahçe Beko Servisi

Demirlibahçe Beko Servisi

 

33Demirlibahçe Beko Servisi buzdolabı , klima , şofben , kombi , tevizyon , bulaşık ve çamaşır makinesi arızalarınız için sizlere kurumsal servis hizmeti anlayışı ile hizmet vermektedir.

Eğitimli ve donanımlı personellerimiz vasıtası ile sizlere hizmetin en üst seviyelerinde destek olarak problemlerinizi tek seferde ve kalıcı olarak çözüyoruz.

En büyük özelliğimiz işimizdeki hız ve performanstır. Biliyoruz ki ihtiyaç duyduğunuz ve severek kullandığınız cihazlarınız arızaya geçtiğinde hayatınız olumsuz etkilenecektir. Yaşam standardınızı da etkileyecek olan bu durumdan kolayca kurtulabilmeniz için biz devreye girebiliriz, bunun için tek yapacağınız işlem sesli yanıt sitemi ile veya mesaj atarak bizden randevu almak olacaktır.

Destek ihtiyacınız bizlere yani Demirlibahçe Beko Servisi çağrı merkezine ulaşır ulaşmaz anında değerlendirmeye alınarak ilgili birime iletilir ve hemen ekip yönlendirmesi yapılır.

Profesyonel olabilmek kolay değildir ; uzun yıllar çalışmaya ve ardından kazanılan tecrübeye bağlıdır. Meslekten edindiğimiz tüm tecrübeleri bir arada toplayıp biriktirerek siz değerli müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmak için görev yapmaktayız.

Kusursuz servis hizmeti anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz tamir işlemlerimizi sizler de denemek istediğinizde randevu birimimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Demirlibahçe Beko Servisi size bir telefon kadar yakındır..

admin

    Bir Cevap Yazın