Elvankent Beko Servisi

 

33Elvankent Beko Servisi bölge halkına kaliteli ve ekonomik hizmet götüren bir firmadır.Kusursuz servis anlayışı ile müşterilerini üzmeden , bütcelerini sarsmadan ve tüm bunları garantili olarak yapan bir işletmedir.

Bu sayede uzun bir geçmişe sahip olmakla bereber , bölgenin en cok tercih edilen servisidir. Beko marka ürünleriniz için 7/24 telefon desteği alabileceğiniz gibi eğer sorununuz telefonda çözülmezse adresinize intikal edilerek anında müdahalede bulunulur.

Bakım ve onarım işleriniz için pazar günleri de dahil olmak için haftanın her günü düzenli olarak çalaışan elemanlarımız yüksek kalitedeki tamir işleri ile de dikkat çekmektedir..

Arıza tespiti konusunda hassas davranarak kesin teşhis koymaya özen göstererek sizleri gereksiz masraflardan kurtarmaktayız.İşe başlamadan önce takribi fiyat bilgisi vererk onayınızı almaktayız.

Beyaz eşya arızalarınız,klima bakımlarınız veya televizyonlarınızla ilgili yaşadığınız sorunların çözümü için merkezimize danışabilirsiniz.Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Elvankent Beko servisi nin kaliteli servis hizmetleri yılın 365 günü devam etmektedir…