Emek Beko Servisi

 

22Klima ve kombilerimizin bizlere yeterli verimlilikte çalışmaları adına alacağımız kararlar önemlidir. Mekânların büyüklüğü, çam yapısı, güneş alıp almadığı ısınma açısından büyük önem göstermektedir.

Isınmada zorluk yaşamamakta olan mekânlar ile daha fazla ısıya ihtiyaç duyan mekânlar arasında büyük farklar olup, alınacak klima ve kombilerin sahip oldukları özelliklerin kullanılacakları mekânlara yeterli olabilmeleri önemlidir.

Emek Beko servisi bu özel markanın klima ve kombilerinin kurulumlarını gerçekleştirmeden önce mekânlarda ufak çaplı bir inceleme yapmakta olup, sonrasında en uygun bölümlere cihazları kurmaktadır.  Yalnızca teknik servis hizmeti sunmamakta olan Emek Beko servisi aynı zamanda cihaz kullanıcılarının kafalarına takılan sorulara gerekli cevapları sunarak onların cihazlarını gönül rahatlığı ile kullanmalarını sağlamaktadır.

Çağrı merkezlerinde bulunan servis elemanları telefonda bulunan kişilerden cihazlarının marka ve modeli, alım tarihi ve sorunları hakkında tüm bilgileri aldıktan sona, telefon üzerinden bir takım yönlendirmeler yaparak sorunların çözümlenmesine çalışmaktadır.

Birçok kez bu konuda başarı sağlansa da servis cihazların bulunduğu mekânlara giderek yerinde hizmetler sunmaktadırlar. Hizmetler karşılığında talep edilen ücretler oldukça makul olup, garanti kapsamında sunulan hizmetlerde cihaz sahiplerinden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Emek Beko servisi bünyesinde hizmet vermekte olan elemanlar yapmış oldukları işler üzerine eğitim sahibi olup, yıllar içerinde kazanmış oldukları tecrübeler ile bu bilgileri birleştirerek daha özel daha modern hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmektedirler.