Etimesgut Beko Servisi

 

22Profesyonel ekibimiz ve teknisyenlerimiz ile ihtiyacınız olduğu an da hizmetinizdeyiz. Vermiş olduğumuz hizmeti en kaliteli biçim de sunmak için servis çalışanlarımıza özel kurslar ile eğitimler vermekteyiz.

Etimesgut Beko servisi olarak bizlerce müşteri memnuniyetini sağlamak en ön plan da yer alır.

Ankara da müşteri memnuniyetlerinin ilk sırasında olduğumuz gelen teşekkürler ile bellidir. Eğitimli teknik ekibimiz ile buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi fırın, ocak, ankastre gibi birçok eşyanızın arızasını Etimesgut Beko servisi olarak en iyi şekilde onarmaktayız.

Ürünün arızalanması durumunda çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Oluşturulan kayıt sonucunda gerekli işlemin yapılması için teknik servis ekibimiz sizinle irtibata geçerek vermiş olduğunuz adrese eşyanızın arızasını gidermek için gelirler.

Oluşan arıza kısa süre içerisinde çözülebilecek küçük bir arıza ise ürünü bulunduğu yer de onarırlar. Fakat ürün de hasar çok ise tamir esnasında çok ses çıkaracak veya uzun süreli bir işlem olacak ise Etimesgut teknik servisine alınarak tamiratı en iyi şekil de yapılır. Bu gibi tamiratlar genellikle çok fazla olmaz. Çoğunluk ürünün yerinde tamir edilmesidir.

Servis hizmetleri doğrultusunda yapılan işlemler de bir yıllık yedek parça ve işçiliğe garanti verilir. Satın alınmış olan eşyalar da yıllık olarak düzenli servis bakımı yapılması ürünlerin ömrünü uzatır ve ileri de oluşabilecek ağır hasarların önüne geçmeye yardımcı olur.

Bu durumu göz ardı etmeyerek yıllık en az bir kez servis aranarak eşyanın bakımı yaptırılmalıdır. Etimesgut Beko servisi olarak her zaman eşyalarınızın bu gibi bakımlarını en sağlıklı şekilde yapmaya hazırız.