Gölbaşı Beko Servisi

 

44Beyaz eşyalar hassas elektronik cihazlardır. Her ne kadar kaliteli olsa da, yanlış bir kullanım, yanlış dokunuş ve baştan savma bir kurulum ve bakımda küçük hasarlar görerek arıza verebilir.

Beko ürünlerinin tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini hızlı ve profesyonelce yerine getiren Gölbaşı Beko servisi bu konuda uzman ve iddialıdır. Dikkat, hız ve emniyet onlar için çok önemlidir.

Gölbaşında Beko servisi denilince akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşıyorlar. Güveninizi boşa çıkarmamak için teknolojinin tüm bilgi ve imkânlarını sonuna kadar kullanan Gölbaşı Beko servisi ,çalışanları konusunda da titiz davranarak, en hızlı, sorumluluk sahibi ve eğitimli kişilerden ekip oluşturur.

Beko ürünlerinin arızalarını gidermede oldukça yetenekli olan ekip, parça değişimlerinde, yeniden sorun yaşamamanız için, orijinal parçalar kullanır ve 1 yıl garanti verir.

7/24 kesintisiz hizmet kolaylığı ile birlikte ücretsiz servis imkânları da vardır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve haklarına saygı duyan Gölbaşı Beko servisi daha çok kişinin yardımına yetişmek için gezici servis ekipleri kurarak, sizin için zamanla yarışmaktadır.

Beko ürünlerinin arıza tespitlerinde nokta atisi yapar. Beko marka cihazları avucunun içi gibi bilen personel, arızalarda kesin çözümlerle, geri dönüşü olmayan onarım yaparak cihazınızı size yepyeni olarak teslim eder.

Uzman bir ekipten kaliteli hizmet alarak Beko ürünlerinizi yıllarca kullanabilirsiniz. Uygun fiyat ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkânı mevcuttur.