Hasköy Beko Servisi

 

33Hasköy Beko Servisi kombi ,klima , beyaz eşya , şofben ve televizyon gibi ürünlerinizin tamir , bakım ve montajını üstlenen kaliteli ve titiz çalışan bir firmadır.

Ekiplerimiz tamamen seçkin ve eğitimli personellerden oluşmaktadır. Yeterlilik belgesine sahip , konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşması sebebi ile arızalarınızı en etkili ve kalıcı şekilde çözmektedirler.

Gereksiz yere parça kullanmamaya özen gösteren ustalarımız bu sayede bütcenize ek yük binmesinin de önüne geçerler. Fiyatlarımız diğer rakiplerimize oranla hep aşağıdadır. Bu sayede tamirat işlerinizi tasarrufunuzu düşünerek yapmaktayız.

İşlem bitimizde de 1 yıl garantimizi gösteren belgeyi sunarak sizleri ve cihazı garanti altına almaktayız. Bu sayede aynı parça arızalansa bile endişe etmenize gerek kalmadan ve hiçbir ücret ödemeden işleminizi yaptırabilirsiniz.

Kurumsal hizmet sunma anlayışımızla en titiz ve en güvenilir çalışmayı yapan personellerimiz sizleri memnun edebilmek adına tüm gayreti göstermekte ve prensipli çalışma yapmaktadırlar.

Hasköy bölgesinde adından sıkca söz ettiren Hasköy Beko Servisi mükemmel çalışan atölyesi ile de rakiplerine fark atmayı başarmıştır. Lütfen bizi arayarak arızalarınızın çözümü için randevu alınız.