İncek Beko Servisi

 

44Beko ülkemizin en köklü , en eski markalarındandır. Sektördeki yeri yılların vermiş olduğu tecrübe ile en üst seviyelerdedir…

İncek Beko Servisi olarak biz de bu markaya servis hizmetleri sunuyoruz. Kusursuz ve titiz işlerimiz ile arızalarınıza hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Böylelikle arızalı ürünlerinizi ara vermeden kullanabilme olanağı tanıyoruz.Sektör içinde bir çok üretici firma bulunmaktadır. Fakat tüketiciler her zaman bilinçli davranarak en doğruyu bulma yolunda çaba sarf etmektedir. Beko markası da tercih sıralamasında en başlarda bulunmasını başarıları vasıtası ile sağlamaktadır..

Beyaz eşya kombi klima ve televizyon gibi dayanıklı tüketim mallarındaki kaliteli üretimleri ile rakipleri ile arasını sürekli açmaktadır.. Kullandığımız yedek parçalar orjinaldir ve arızanızın tekrarlaması durumunda 1 yıl içinde hiç bir ücret talep etmeden yenisi ile değişim yapılmaktadır..

Pazar günleri de nöbetci ekiplerimiz vasıtası ile servis hizmetlerimizi aralıksız sürdürerek sorunlarınızı kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz…

Bizi tercih ederek kalite farkımızı test edebilir kusursuz işlerimizden sonuna kadar yararlanabilirsiniz…

İncek Beko Servisi ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır.