İncirli Beko Servisi

 

33İncirli Beko Servisi sektördeki 20 nci yılını dolduran , prensipli çalışmaya özen gösteren , yaptığı başarılı tamir işlemleri ile sürekli tercih edilen , müşteri ilişkilerine sonsuz önem veren kaliteli bir işletmedir.

Her zaman önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde çalışarak sizleri mağdur etmemek adına elimizden gelen tüm gayreti sonuna kadar göstermekteyiz.

İyi bir tamirat işleminin eğitimli ustalar tarafından yapılacağını bildiğimiz için her zaman eğitime önem vermekteyiz. Bu sebeple yılda en az bir kere eğitimden ve sınavdan geçirilen teknisyenlerimiz eksiklerini kapatarak sizlere en doğru ve kalıcı tamirat işlemlerini sunmaktadır.

İncirli bölgesini karış karış bilen mobil ekiplerimiz arıza kaydınıza anında cevap vererek hızlı bir şekilde adresinize intikal eder ve işleminizi çabucak bitirir.Servis işlerinde hızlı olmanın bilincini taşıyan firmamız elinden geldiği kadar süratli çalışma yolunu seçmektedir.

Mesaj atarak veya çağrı merkezimizi arayarak alacağınız randevular hemen değerlendirilecek olup sizi mağdur etmeden ve bekletmeden işleminiz sonlandırılacaktır. Lütfen arayınız…

İncirli Beko Servisi her zaman sizlerin yanında olmaktan onur duymaktadır.