Karapürçek Beko Servisi

 

33Karapürçek Beko Servisi TSE standartlarında sunmuş olduğu kaliteli servis hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Beko markalı kombilerinize de kesintisiz servis hizmeti sunmaktadır.

Sadece servis hizmeti sunmakla kalmayıp yedek parça ihtiyaçlarınızı da sağlayan servisimiz uzun yıllardır edindiği tecrübeleri işine yansıtarak sizlere en iyi servis hizmetini sunma gayreti içindedir.

Karapürçek Beko Servisi beyaz eşya , klima kombi şofben ve televizyon arızalarınız için her zaman en ekonomik çözümler üretmeyi başarmış ve böylelikle sizlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Kombilerde sık sık gördüğümüz ve sizlerin doğru bildiği yanlışlar vardır… Bunlara vereceğimiz örneklerin başında da yaşanılan ortamdan kısa süreliğine bile ayrılmak istediğimizde kombimizi kapattığımızı söyleyebiliriz.Bu davranış biçimi kesinlikle onaylamadığımız ve tasvip etmediğimiz bir durumdur. Birkaç günden fazla kullanmayacağımız kombiyi kapatırsak ekonomi sağlamış oluruz.

Aksi taktirde birkaç saatte soğuyan ortamı ısıtmak için aşırı gaz tüketimi gerekir , bu da bizi tasarruf ettirmek yerine daha fazla masrafa sürükler. Oda termostatı kullanmayı da ihmal etmeyerek bütcenize katkı sağlayabilirsiniz.Bu cihazların temini , montajı ve kullanımı için bizimle temes kurabilirsiniz…