Keçiören Beko Servisi

 

33 Servisimiz Beko marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi, kurutma makinesi, küçük ev aletleri, vrv klima sistemleri gibi ürünlerde vermiş olduğumuz bütün hizmetlerde Keçiören beko servisi kalitesiyle yapılmaktadır.

Ürünlerinizde oluşan her türlü arızaların giderilmesi için, servis araçlarımız tam donanımlı olup, elektronik beyaz eşyaları, klimaları ve kombileri sökmeden yerinde arızayı giderecek donanıma sahiptir.

Bakımları olması gereken cihazlarınızın verimli olması, ileri dönük arızaların önüne geçilmesi, elektrik sarfiyatının ortadan kaldırılması, maddi açıdan zarara uğramamanız, sevdiklerinizin ve kendi sağlığınızın bozulmaması ve ürünlerinizden kesintisiz hizmet alabilmeniz için Keçiören beko servisi sizlere 1 yıl garantili işçilik sunuyor.

Sunduğumuz hizmetlerde arızalanan cihazlarınızın ve bakımları olan cihazlarınızın yedek parçaya ihtiyaç duydukları durumular da kesinlikle kaliteden ödün vermeden orijinal parçalar kullanıyoruz.

Müşteri portföyümüzü arttırmak için siz değerli müşterilerimizin önerilerini ve beklentilerini ciddiye alıyor ve bu yolda hızla büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetini servisimiz için önem arz etmekte ve servis olarak ta bütün tedbirleri almaktayız.

Sunduğumuz hizmetler için sizleri geriye dönük arıyor ve böylelikle Keçiören beko servisi kalite standartlarımızı oluşturuyoruz. Servisimiz haftanın her günü hizmet sunabilmek için kesintisiz 7/24 saat çalışmaktadır.

Beyaz eşyalarınızı uzun yıllar aynı kalitede kullanabilmek ve yüksek performans alabilmek için servisimizin garantili hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olacaktır.