Kızılay Beko Servisi

 

44 Kızılay da bulunan Beko servisi uzman kadrosu ve teknik ekibi ile müşterilerin memnuniyeti adına her daim hizmet sunmaktadır.

Kızılay Beko servisi için en önemli olan müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet vermektir. Bozulan eşyalarınızın küçük hasarları doğrultusunda ister ev de isterseniz de ofisinize çağırarak teknik servisinin onarımından faydalanabilirsiniz.

Evde arıza oluşan buzdolabı, ankastre tamiratı, fırın tamiratı, çamaşır makinası, elektrik süpürgesi, ocak, bulaşık makinası, klima, kurutma makinası gibi eşyalarınızın tamiri için Kızılay Beko servisi her zaman hizmetinizdedir. Bu tür tamiratların yapılması için servisi arayarak kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır.

Müşteri memnuniyeti her zaman en önemli konudur. Bu doğrultu da çalışan teknik ekip düzenli eğitimler alarak onarması istenilen eşya için en iyi işi çıkarması sağlanır.

Kızılay Beko servisi olarak her zaman daha hızlı ve güvenilir şekil de çalışılması prensip haline getirilmiştir. Alınan eşyaların mutlaka yıl da bir kez bakımın yapılması gerekmektedir. Eşyaların en az yıl da bir kez bakımı yapılması ileri de daha kötü sonuçların önüne geçer.

Tamiratı mümkün olmayacak aşamaya gelmemesi için yılda bir kez bakım olmalıdır. Servisin iletişim çağrı merkezi aranarak kayıt bırakılması ile teknik servis yönlendirilerek gereken bakım ve onarım yapılacaktır. Profesyonel çalışan teknik ekip ile gereken işlem en kısa süre de çözüme kavuşacaktır.