Konutkent Beko Servisi

 

22Konutkent Beko Servisi klima kombi beyaz eşya şofben ve televizyonlarınızın bakımı için en titiz ve düzenli hizmeti veren , kaliteli bir işletmedir..

Kış gelneden kombi bakımı yaptırmak büyük önem taşır.aynı şekilde yaz aylarında konforlu bir şekilde serinlemek için klimalarımızın bakımlarını mutlaka yaptırmalıyız..

Bu işlemler kullanım esnasında rahatlık konfor ve ekonomi sağlarlar.Üstelik ilerleyen zamanlarda oluşabilecek ve ihtimal dahilinde olan arızalarınız tespit edilerek sorun yaşamadan çözüme kavuşması sağlanır.

Böylelikle ihtiyaç anınızda cihazınızı keyifle çalıştırabilirsiniz.Beko markalı şofbenleriniz için de çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz randevu almanız halinde en kısa sürede yanınıza gelerek probleminizi giderecektir.

Beyaz eşya tamiratları için de bünyemizde profesyonel ekipler bulundurarak tamiratlarınızı gerçekleştiriyoruz.Orjinal yedek parça kullanımı ile yapılan işlemler 12 ay firma garantimiz altındadır.

Kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmek için çağrı merkezlerimiz vasıtası ile Konutkent Beko Servisi ne randevu kaydı oluşturabilirsiniz.Lütfen arayınız.