Öveçler Beko Servisi

 

44Öveçler Beko Servisi sadece tamirat işlerinizi çözümlemek için değil aynı zamanda montaj ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamak için de çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Öveçler bölgesinin en eski servislerinden olan işletmemiz bu güne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile sizlerden hep olumlu yorumlar alarak çevrenize de referans olmayı başarmıştır.

Profesyonel müdahaleler ile tüm sorunlarınıza kalıcı ve köklü çözümler sunan personellerimiz konusunun en iyileri olmak için her zaman kendilerini geliştirmektedir.

Bir ürünü satın almadan önce ihtiyacımıza uygun olup olmadığına bakmamız ilk kuraldır. Gereksiz yere paramızı sokağa atmamak için işimize en çok yarayacak ve en yüksek verimi alacağımız cihazlar ilk tercih sebebimiz olmalıdır.

Bu konuda da küçük bir araştırma yapmak veya satış mağazasındaki deneyimli personellerden yardım almak en akılcı yoldur. Öveçler Beko Servisi vardiyalı sistem çalışarak ihtiyaç duyduğunuz her saat ve her gün sizlere destek olabilme yeteneğine ve kabiliyetine sahiptir. Çağrı merkezimizdeki personellerimiz her an sizlerden gelecek talepleri karşılamak için hazır tutulmaktadır.

Kapınızda kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamak için araçlarımızın hepsinde mobil pos cihazları bulundurmaktayız. Böylelikle nakit para bulundurma mecburiyetinizi ortadan kaldırarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.