Subayevleri Beko Servisi

 

33Subayevleri Beko Servisi olarak belirtmek isteriz ki Beyaz eşya klima kombi almadan önce araştırma yapıp en doğru , en ekonomik ve kaliteli cihaza sahip olmak önemlidir.

Sık sık değiştirme imkanına sahip olmadığımız bu ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması çok önemlidir. Bu sebepten dolayı ihtiyacımıza en uygunı seçmek doğru olan işlemdir.

Sektörde onlarca üretici firma olmasına rağmen yılların markası olan Beko hemen göze çarpmakta ve ön sıraları almaktadır. Yaygın servis ağı , yedek parça stoğu ve kaliteli elemanları ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmesi tesadüf değildir.

Satış sonrası servis hizmetlerine verdiği önem doğrultusunda servis ağını geniş tutarak Başta Türkiyenin her şehri olmak üzere Ankaranın da tüm ilçe ve semtlerine kaliteli hizmet götürmektedir.

Yeterli adetteki ekipleri ile 365 gün hizmeti ayağınıza getiren Beko servisi ekonomik onarımları ile de tercih sebebidir. Biz de Subayevleri Beko Servisi olarak bu ağın bir parçası olmaktan mutluluk duymaktayız.

Kurumsal servis hizmeti anlayışımız ile , tamamen müşteri odaklı çalışmalarımız sayesinde başta Subayevleri olmak üzere tüm Ankaraya servis vermekteyiz. Sorununuz ne olursa olsun Beko ürünlerinizin tamiri  için hemen Subayevleri Beko Servisi ni  arayınız.