Türközü Beko Servisi

 

44Türközü Beko Servisi takım halinde çalışmasının meyvesini işlerinde üstün başarı göstererk ve sizden sürekli beğeni alarak göstermektedir.

Beko amblemi taşıyan tüm cihazlarınız için 7/24 servis hizmeti sunan işletmemiz ekip ruhu taşıyan hizmetleri ile sektörde başarılı işlere imza atmıştır.

Her personelimiz bir diğerinin eksiğini tamamlayacak şekilde konumlandırılmıştır.Bu sayede hiç bir endişe duymadan ve zaman kaybı yaşamadan tamirat işleminiz gerçekleşmektedir.

Beko kombiler sertöre yeni girmesine rağmen çok tutulmuş ve yüksek satış adetlerine ulaşmıştır.Yeni nesil ve yüksek teknolojili üretimleri ile dikkat çeken ve bu sayede tüketicilerimizin tercih sebei olan cihazlarımız yıllardan beri bildiğiniz Beko kalitesini yansıtmaktadır..

Hermetik cihazlara geçiş yaşanması ile kombi satışlarının daha da ivme kazandığını söyleyebiliriz.Satın alma işlemlerinden , montaj , kurulum ve çalıştırma işlerine kadar ve hatta proje işlemlerinizin de takibini yapan Beko mağazaları sizleri satış ofislerine beklemektedir.