Ufuktepe Beko Servisi

 

33Ufuktepe Beko Servisi satış sonrası hizmetler için kurulmuş , bölgenin en eski servislerinden olan , kaliteli hizmetleri ile semt sakinleri tarafından sevilen ve aranan , acil durumlarınızda sizleri hiç bekletmeden hemen yanınızda olan , tüketici dostu , güler yüzlü ve güvenilir bir işletmedir.

Beko markalı tüm ürünlerinize , başta beyaz eşya olmak üzere kombi klima ve şofbenlerinizin tüm arıza ve sorunları için , hatta montaj işlemleri için bile 7 /24 hizmet vermektedir

.Geç saatte aramalarınızda veya hafta sonu için servis ihtiyaçlarınızda telefon açtığınız anda mutlaka servis danışmanımıza ulaşacaksınız.Beko markalı kombiler sektöre sonradan girmiş fakat markaya olan güvenden dolayı üstün satış rakamlarına ulaşmıştır..

Düşük enerji sarfiyatı ile doğalgaz faturalarınızda rahatlama yaratarak yüzünüzü güldüren cihazlar verimli kullanımları ile de ön plana çıkmışlardır. Eski tip bacalı sistem kombiler sağlık açısından bir çok sorun yaratmaktaydı.Bulunduğu ortamın oksijen oranını düşürerek yaşantımızda olumsuzluklara yol açmaktaydı.

En önemlisi de atık gazın atılmasına yardımcı olan baca sistemleri çok ilkeldi ve bu yüzden karbonmonoksit zehirlenmelerine yol açmaktaydı. Yeni nesil cihazlar tüm testlerden başarı ile geçen , güvenilir ürünlerdir. Değişim yapmak için Beko satış mağazaları sizleri beklemektedir..