Ulus Beko Servisi

 

33Beko ve diğer farklı markalı cihazlarınıza biz bakıyoruz. Bu cihazların her türlü işlemlerini Ulus Beko servisi olarak gerçekleştiriyoruz.

Cihazlarınızın montaj işlemlerini titizlikle ve talimatlara uyarak yapıyoruz. İhtiyaç durumunda cihazlarınız için bakım hizmeti veriyoruz. Bu ürünlerde ortaya çıkan arızaları yerinde çözüyoruz.

Yerinde teknik servis desteğimiz çok hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Parça değişimlerini orjinal bir şekilde sağlıyoruz. Tüm markaların orjinal yedek parçalarını temin edebiliyoruz. İşçilik hizmetlerimiz çok kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Cihaz arızalarında süreç boyunca sizleri bilgilendiriyoruz. Hiçbir işlemi sizlerin onayı olmadan gerçekleştirmiyoruz. Büyük arıza durumlarında cihazı atölyemize taşıyor, kontrol ve testlerine tamamladıktan sonra sizlere sunuyoruz. Profesyonel ve uzman servis hizmetlerini Ulus Beko servisi olarak sizlere sunuyoruz.

Firmamız köklü, lider ve öncü bir durumdadır. Her zaman en iyi hizmeti sağlamanın çabası içerisindeyiz. Bu kapsamda sizlere en iyisini sunmak adına çalışıyoruz. Servis ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Her konuda bizimle iletişime geçebilmeniz için çağrı merkezi birimimiz hizmet sağlamaktadır.

Her türlü donanıma sahip bir firmayız. Servis hizmetlerimizi hızlı bir şekilde sağlayabilmek adına son model araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde Ulus Beko servisi hizmet alanında en iyisi konumuna ulaşmış durumdayız.

Telefon numaralarımız her zaman açıktır. Teknik ve teorik tüm bilgileri bizden talep edebilirsiniz. Yerinde servis desteği için bize bilgi vermeniz ve kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır