Ümitköy Beko Servisi

 

22Ümitköy Beko Servisi olarak beyaz eşya ve klima arızalarınızın yanı sıra kombilerinizin sorunları için de çözüm üretmekteyiz.

Bilinçli tüketicilerin her zaman uyması gereken önemli maddeler vardır. Bunların başında kullanılacak olan cihazı tanıyarak ürün üzerinde tam manası ile ve eksiksiz  hakim olmak gelir.

Satın alınan ürünlerin içinden çıkan kullanım kitapcıkları bize yol göstermede en çok yardımcı olacak şeydir. Burada yazan maddeler tek tek okunarak ve yapılması gereken öneriler eksiksiz olarak yerine getirilerek cihazdan en yüksek verimi alabilir ve uzun yıllar problem yaşamadan kullanabiliriz.

Bunun için ayrıca servisimizi arayarak da yardım isteyebilirsiniz..Öncelikle telefon desteği sunacak olan elemanlarımız gerek duyulması durumunda adresinize ekip yollayarak uygulamalı olarak cihazı tanıtacaklardır.

Beyaz eşya klima şofben ve kombi arızalarınız için güvenle hizmet alabileceğiniz servisimiz yılın 365 günü mesaisini sürdürmektedir. Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız. Ümitköy Beko Servisi seçkin personelleri ile sizlere hizmet etmekten onur duymaktadır.