Yenimahalle Beko Servisi

               

33Müşteri memnuniyeti bizler için teknik ekibimiz, çalışma arkadaşlarımız olarak ilk sıra da gelmektedir.

Yenimahalle Beko servisi olarak bize verilen görevin en iyisini yapmayı bir borç biliriz…

Yaptığımız işlerin en iyisi olduğunun ispatı onardığımız eşyalara bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi veririz.

Arızalanan eşyaların onarımı için çağrı merkezlerimizi arayarak iletişime geçip kayıt oluşturmanız durumunda hafta içi ise bir saat içerisinde teknik ekip arkadaşlarımız verilen adrese gelerek onarımın tamamlanmasını sağlar.

Bu işlemler genellikle eşyanın yerinde tamiri olur. Çok nadir olan durumlar ise arızalı eşyanın yerinde tamiratının mümkün olmaması nedeni ile teknik servisimize alınarak orada tamiri yapılır.

Buzdolabı, fırın, ankastre, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi birçok eşyanızı yerinde en iyi şekilde Yenimahalle Beko servisi olarak onarımını yapmaktayız…

Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm işler de memnuniyetinizi görmemiz bizler için onurdur. Sizlerin memnun kalmanız için Yenimahalle Beko servisi teknik ekibimizin almış olduğu eğitimlerin her geçen gün daha ileri boyutta verilmesi için çabalıyoruz.

Arızalanan eşyalarınızın en kısa süre de ve en iyi şekil de onarımını sağlıyoruz. Üstelik ödeme şeklini siz belirliyorsunuz. Müşterimiz ister ise kredi kartı ile ister ise nakit olarak ödeme sağlıyor.

Bizler çağrı merkezimiz, teknik ekibimiz ve gerektiğinde teknik atölyemiz olarak siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Arızalı ürünlerinizin eskisinden de iyi hale getirilmesi için gerekeni yapmaya hazırız.