Yüzüncüyıl Beko Servisi

 

44Yüzüncüyıl Beko Servisi işlemlerinin bitiminde vermiş olduğu teknik servis fişleri ile yapmış olduğu tamiratların açıklamasını belirtir ve böylelikle cihazlarınızı da 1 yıl garanti altına alır.

Bu belgeyi saklayarak , aynı parçanın arızalanması ve değişmesi gereken durumlarıda , hiçbir ücret ödemeden tamirat yaptırmanızı sağlayabilirsiniz.

Beko markalı tüm ürünleriniz için garantili olarak sunduğumuz hizmetlerimizle sizleri memnun etmeyi amaçlamaktayız. Kombi kullanımı oldukca yaygınlaşmıştır ve Beko kombiler de tercih edilen ve böylelikle yüksek satış rakamlarına ulaşan markalardan olmuştur. İyi bir kombi seçimi için öncelikle satıcılara danışmak gerekir. Sonrasında ise keşif yaptırmak önemlidir.

Bu konuda satış mağazaları destek olacaktır.Kullanılacak ortamın ihtiyacı olan ısıya ulaşabileceğiniz en verimli cihazı tavsiye ederek sizlere yol gösterici olacaklardır..

İlk kullanım başlamadan önce mutlaka bir yetkili servisi arayarak ekip çağırmalısınız ve garanti belgenizi imzalattırıp kaşelettirmelisiniz..

Doğabilecek zararlardan ancak bu şekilde korunabilirsiniz. Beko satış mağazaları ve servisleri her türlü sorununuz için görev başındadır. Yüzüncüyıl Beko Servisi telefonunuzun ucundadır.